NASZA DRUŻYNA

RICK N' ROLLS 

DOWODZENIE

Małgorzata
Biszczuk

Mentor Główny

Nauczycielka informatyki w XXVII LO im. Tadeusza Czackiego. Główny mentor drużyny i opiekun projektu.

Igor
Bareja

Kapitan

Najbardziej doświadczony z nas wszystkich, niesamowicie wszechstronny i przystojny. Interesuje się głównie szeroko pojętą fizyką, ale też graniem na gitarze i tańcami ludowymi. Wie czego chce i jest bardzo zorganizowany.

PUBLIC RELATIONS

Sekcja Public Relations (PR) odpowiada za tworzenie dobrego wizerunku w sieci, zarządzanie social mediami oraz rozpowszechnianie informacji dotyczących drużyny i samego projektu. Innymi zadaniami PR-u są nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów ze sponsorami i patronami oraz rekrutowanie nowych członków. Oprócz tego w skład naszego zespołu wchodzą graficy, którzy zajmują się tworzeniem ulotek, plakatów i gadżetów z logiem drużyny oraz fotografowie sumiennie dokumentujący postępy nad naszym projektem.

Natalia Nelly
Jadach

Szef PR

Polka z francuskimi korzeniami i ogromnym sercem, zwłaszcza do piesków. Zapalona tancerka i śpiewaczka, która robi to lepiej niż każdy z nas pod prysznicem.

Alicja
Aleksińska

PR-owiec

Adrian
Fiutowski

PR-owiec

Katarzyna
Giżewska

PR-owiec

Stefania
Kozdój

PR-owiec

Krzysztof
Rud

PR-owiec

Aleksandra
Stojek

PR-owiec

Wiktor
Szymański

PR-owiec

Maria
Wysocka

PR-owiec

PROGRAMIŚCI

Nasi programiści to istni bogowie kodowania. Mechanicy może i zbudują robota, ale bez nich nie ruszy się on nawet o milimetr (no chyba żeby go kopnąć, ale jest drogi, więc lepiej nie). Kod naszego robota pisany jest w języku programowania Java. Programiści robią wszystko co w ich mocy, by stworzyć z niego istne cacko zdolne zabłysnąć na zawodach FRC. Oprócz tego naprawiają potencjalne błędy i pomagają innym sekcjom w informatycznych dylematach.

Maciej
Bogusławski

Szef Programistów

Istny człowiek renesansu. Z jednej strony wirtuoz informatyki, znający tyle języków programowania, co cyfr po przecinku w liczbie pi. Z drugiej zaś wybitny wieszcz, szastający chwytliwymi rymami, niczym humaniści zamówieniami w Macu. Do tego niezwykle przystojny i zabawny, stanowi idealny materiał na szefa oraz prezydenta.

Łukasz
Daszczyński

Programista

Hubert
Kaczyński

Programista

Gabriela
Krawczyk

Programista

Igor
Nowik

Programista

Maria
Skaszewska

Programista

Kamil
Tokarski

Programista

Agata
Trębacz

Programista

Kajetan
Witkowski

Programista

MECHANICY

Na początku mechanicy zajmują się projektowaniem robota w profesjonalnym programie do modelowania. Po ukończeniu głównego projektu tworzą listę niezbędnych części, która następnie zostaje przekazana do Accountingu. W tym czasie rozpoczynają drukowanie poszczególnych elementów na drukarkach 3D. W styczniu, gdy zamówione materiały już przyjadą, zaczyna się najciekawsza część - wkręcanie śrubek. Mechanicy jeżdżą po mieście, kupują różne drobiazgi niezbędne do budowy robota i składają go według wcześniej stworzonego projektu.

Piotr
Bieniek

Szef Mechaników

Pasjonuje się projektowaniem i drukiem 3D oraz FPV racing. Ma doświadczenie w dziedzinie robotyki, bo zrealizował już kilka działających projektów. Jako szef mechaników dobrze wie, jak powinien być zbudowany nasz robot.

Joanna
Jóśko

Mechanik

Piotr
Kołakowski

Mechanik

Zofia
Mali

Mechanik

Wiktor
Mroczek

Mechanik

Maja
Palczewska

Mechanik

Michał
Warych

Mechanik

Bartosz
Żelazko

Mechanik

ACCOUNTING

Accounting zajmuje się księgowością, zarządzaniem drużynowym budżetem i nadzorowaniem wydatków. Na bieżąco prowadzi spis wydatków i potrzeb naszego zespołu. Pilnuje, aby wszystkie przeznaczone przez sponsorów środki zostały wykorzystane w jak najlepszy sposób. Poświęca on także bardzo dużo czasu na wyszukiwanie atrakcyjnych cenowo i jakościowo ofert. Następnie, na podstawie przygotowanej przez mechaników listy, członkowie sekcji zamawiają, potrzebne do budowy robota, części i materiały.

Mateusz
Giermek

Szef Accountingu

Miły i pozytywny mat-inf. Pasjonat F1 i piłki nożnej. Nie trzeba się martwić o kasę, bo najgorszy z matematyki też nie jest. W skrócie idealny szef Accountingu.

Natalia
Grzelak

Accountingowiec

Anna
Hansdorfer

Accountingowiec

Aleksandra
Jopa

Accountingowiec

Natalia
Legat

Accountingowiec

Maciej
Piotrowski

Accountingowiec

Maja
Wojtysiak-Kotlarska

Accountingowiec